07.05.2024, 19:51

Zagreb scale model show "Kup Zagreb" 2024

Obavijest članovima
Pozivaju se članovi OTK "Zagreb" ukoliko žele izložiti svoja starodobna vozila u sklopu Zagreb scale model show "Kup Zagreb" koji će se održavati u Familiy mall, na adresi Velimira Škorpika 11, Zagreb (bivši Solidum) dana 18. i 19. svibnja 2024 godine da se prijave tajniku OTK Zagreb, Željku Lončaru na tel. 098 524 116, a poradi prijave, osiguranja mjesta na parkinga za starodobna vozila, osiguranja ulaska u prostor, te okrijape za sudionike. Ovogodišnji Zagreb scale model show na 2200 m2 predstviti će izložbu modela zrakoplova, vozila, brodova u različitim veličinama, kao i prodaju modela i maketa za sastavljanje najpoznatijih svetskih proizvođača. U sklopu manifestaciju će biti izložena i starodobna vozila vojne izvedbe, rijetka vozila, izložba militarija i izložba fotografija iz Domovinskog rata uz prigodna predavanja na tu temu. Prošle godine je OTK "Zagreb" sudjelovao uz druge klubove i udruge sa nekoliko vozila i kostimiranim posadama i tada je dvodnevnu manifestaciju obišlo oko 8000 posjetilaca. Članove koji su zainteresirani za jedan ili drugi dan, molimo da se prijave, a uz napomenu da je OTK "Zagreb" i partner u organizaciji, pa je poželno da se nadmaši prošlogodišnji uspjeh manifestacije i time pripomognemo vidljivosti samog kluba u javnim medijima.
Upravni odbor OTK Zagreb

Raspored događanja je  na poveznici: