Natjecanja

trasa:
06.06.2009, 20:00 - 07.06.2009, 20:00
24. OLDTIMER RALLY ZAGREB – Sljeme - BISTRA

TradicionalnizagrebačkiOldtimer rally,revija starih automobila i motocikala održan je u subota 6. i nedjelju 7.lipnja:

Neobavezni program subota 6. lipnja;
Do 9 sati bilo je okupljanje u dvorištu Tehničkog muzeja Savska ulica - izložba vozila.
U 12sati promotivna vožnja ulicama Zagreba,zadržavanje na Trgu maršala Tita kod zgrade HNK do 14 sati uz predstavljanje vozača i vozila. Poslije 14 sati odmor i zakuska.

Nedjelja 7. lipnja: Takmičarski dio.
Od 8 sati okupljanje i verifikacija vozila ispred Automehanika servisi d.d., ulica kralja Zvonimira 25.
U 10 sati start i vožnja trasom rallya preko Sljemena, ispit točnosti i spretnosti, nastavak do Bistre gdje je održan ručak, zabavni program (Auto-moto alka) i proglašenje rezultata.

opis:
foto: