09.06.2016, 10:53
U subotu 4. i nedjelju 5. lipnja održan je 31. Zagrebački oldtimer rally u organizaciji Oldtimer kluba Zagreb. Subotnja izložba oldtimera održana je u Tehničkom muzeju Nikola Tesla do 12 sati, a nakon toga oldtimeri su krenuli na promotivnu vožnju ulicama grada Zagreba. Završetak subotnjeg događanja bio je u Zaprešiću u firmi Inter Cars gdje je priređen ručak.
U nedjelju je okupljanje oldtimera ispred HNK započelo rano ujutro, a start prvog vozila bio je u 10 sati. Trasa je vodila preko Sesveta, Kašine, Moravča do Sv. Ivana Zeline te na kraju do Ambient-parka i gospodarstva obitelji Grgić. U Ambient-parku je sudionicima priređen ručak uz dodjelu nagrada.

MOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONE