28.09.2016, 10:34
Susret povijesnih vozila u organizaciji Auto moto kluba Pula – Pola I, sekcija old-timera, povodom 25. rujna, dana donošenja povijesnih odluka o sjedinjenju Istre matici Hrvatskoj u Pazinu 1943. godine bio je vrlo uspješan. Veliki broj sudionika imao je što vidjeti, Pula je zaista prekrasna. Dakako gotovo ljetno vrijeme pridonijelo je tomu da su u Pulu stigli gosti čak iz Italije, Njemačke i Slovenije te iz više klubova iz Hrvatske iz Rijeke, Siska, Umaga, Zagreba i dr. sa svojim limenim ljubimcima.
Zahvaljujemo na odličnoj organizaciji i vodstvu prilikom razgledavanja znamenitosti Pule kao i na priređenom ručku.

RaMaKa