FIAT 500C, Topolino
Paunović Miljenko
FIAT 500C, Topolino (1950.)

27.05.2013, 11:33
Classic Mataton, 18-ti rally Starih Kotača bio je repriza rallya iz 2011. hladno i kišovito vrijeme, uske i mokre zagorske ceste. Unatoč lošeg vremena na startu se pojavilo više od šedeset vozila i jedan motor s prikolicom, čestitka!
Za naš klub je nastupilo sedam posada i zauzeli smo drugo mjesto, iza Starih Kotača a ispred OTK Samobor. U iznenađujuće jakoj konkurenciji za naš su klub pehare osvojili g. Pekera s Fiatom1100 E i g. Botić sa Jaguarom E-type.
Rally je imao tri ispita, jedan spretnosti i dva ispita točnosti. Poseban je bio ispit točnosti na 7 km, 15,00 min vožnje od vrha Laza prema Gornjoj Stubici. Na zanimljivost rally-a loše vrjeme nije utjecalo, bio je za naše prilike dobro organiziran.

V.Šimunić