22.07.2013, 09:30
Rally Varaždina 2 posjetilo je pedesetak oldimera, a posebno su u tom kraju brojni motori. Naš Klub je predstavljalo šest posada, gospoda Posarić, Matečić, Kovar i V.Šimunić sa osobnim automobilima, g.Radojević sa Kamionom i g Blažek sa motorom BMW sa prikolicom. Dobra organizacija i obilje hrane, ali za mene najinteresantnije posjet dvorcu Opeka gdje je živio grof Bombelles od kojeg je i počeo automobilizam u Hrvatskoj. Oronuli dvorac sa prekrasnim perivojem. Vožnja je završila u mjestu Cestica gdje nas je ugostio opčinski načelnik gosp. Mirko Korotaj, a mnoštvo stanovnika razgledavali su oldtimere.

Slike u prilogu, V.Šimunić.

MOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONEMOTO GUZZI AERONE