FIAT 500C, Topolino
Paunović Miljenko
FIAT 500C, Topolino (1950.)

23.07.2014, 10:43
Obilježena je prva godina od osnivanja Muzeja automobila Ferdinand Budicki uz rezime događanja tijekom protekle godine. U proteklom periodu događanja je bilo vrlo mnogo od posjeta tisuća djece, ljudi koji su sa zanimanjem razgledali izložene postere i slike iz prošlosti automobilizma u našim krajevima te stalne postave osamdesetak stalnih izložaka do povremenih izložaba automobila posebno Citroena, Fičeka i Minića.
Čestitamo na uspjehu Muzeja koji je prikazao sasvim novu i neočekivanu vrijednost svih oldimeraša, prezentirajući marljivost i trud koji je uložen da se sačuvaju i prikažu javnosti starodobna vozila. Sve to se nalazi u centru Zagreba u bivšoj devastiranoj tvorničkoj hali a sada uređenom prostoru koji je svakodnevno otvoren od početka postojanja bez slobodnog dana, zahvaljujući isključivo dobrovoljcima volonterima.

V. Šimunić

FIAT 500C, TopolinoFIAT 500C, TopolinoFIAT 500C, TopolinoFIAT 500C, TopolinoFIAT 500C, TopolinoFIAT 500C, Topolino