29.09.2014, 10:58
U predstavljanju Oldtimer kluba Zagreb na 10-tim Susedgradskim jesenima sudjelovalo je 16 oldtimera našeg kluba. Zajedničkom druženju i ujedno obilježavanju završetka oldtimerskih nastupa našeg kluba odazvala su se gospoda: Dmejhal, Lebarović, Kavran, Karlauša, Klicper, Krističević, Matečić, Mišković, Nešić, Pekera, Posarić, Radojević, Smolković, R. Šimunić, V. Šimunić, Šurina i Žugec.
Okupljanje je bilo na Trgu Francuske Republike gdje smo već tada zapaženi od mnogih šetača, a vožnjom po Ilici preko Černomerca do Vrapčanske aleje bili smo pozdravljeni od mnogih sugrađana.
U Vrapčansku aleju ušli smo sa zastavom Susedgrada. Tu je bila izložba i intervju sa svakim iz kolone, a druženje je završilo pod šatorom uz hranu i piče i dodjelom spomen medalja. Dogovor je da ovakvo druženje nastavimo i idućih godina kao dio programa Susedgradskih jeseni već iz razloga što smo našim prisustvom oduševili mnoge posjetioce.

V.Šimunić.