08.05.2006, 11:23
U subotu 06. i nedjelju 07. svibnja održan je 10. jubilarni "Riječki auto-rally".
Članovi AMK-a "Oldtimer klub Zagreb" prisustvovali su sa sedam svojih ekipa na ovom izuzetno lijepom, odlično organiziranom i za nas uspješnom rally-u.AMK "Oldtimer klub Zagreb" je osvojio prvo mjesto u poretku klubova s ukupno 70 osvojenih bodovas velikom prednošću pred drugoplasiranim klubom domačinom. U pojedinačnom plasmanu najbolji natjecatelj je bioinž. Slobodan Jelić iz Splita, a drugo mjesto osvojio je dr. Romeo Šalković iz Krapinskih Toplica.