19.10.2016, 21:27
Već unazad nekoliko godina članovi OTK Zagreb posjećuju sajam oldtimera, dijelova i antikviteta u Brnu, koji se održava svake godine u proljeće i u jesen. Prošlog vikenda u organiziranoj posjeti autobusom osim članova našeg kluba, sudjelovali su i članovi OTK Ivanić Grad, OTK Sisak, OTKM Karlovac, OTK Zabok, OTK Ogulin i USV Samobor, pa je ugođaj bio pravi "oldtajmeraški" kao da smo na nekom oldtimer susretu.

Uz ugodno vrijeme sajam je bio dobro organiziran i posjećen, što od domaćih posjetilaca, tako i posjetilaca iz okolnih zemalja, što slike u prilogu nedvojbeno dokazuju. Stoga se nadamo da ćemo u istom broju posjetiti i proljetni sajam u Brnu, koji će se održati: 15.04.2017. godine.

Željko Lončar